OnlineFakturowanie.pl oferuje użytkownikom z taryfą Premium funkcję duplikacji już wystawionych faktur. Ta użyteczna funkcja ułatwia proces wystawiania powtarzających się faktur i oszczędza twój czas.

Korzystanie z tej funkcji jest proste i intuicyjne. Przejdź do sekcji Wystawione faktury, gdzie znajdziesz listę już wystawionych faktur.

Następnie w prawej kolumnie wybierz opcję Duplikat.

Duplikacja faktur

Po tej decyzji pojawi się dokładna kopia wybranej faktury, tylko numer faktury zostanie zwiększony o 1 w porównaniu do numeru ostatnio wystawionej faktury. Tutaj możesz dokonać ewentualnych modyfikacji faktury zgodnie z bieżącymi potrzebami.

Gdy już masz fakturę dostosowaną, możesz postępować z nią tak samo, jak z każdą nowo wystawioną fakturą. Istnieje możliwość Zapisania jej, Wysłania e-mailem lub Zapisania i pobrania.

Duplikacja faktur

Proces duplikacji faktury pokaże ci poniższe wideo:

Duplikacja faktur

⚠️ UWAGA: Nie zapomnij, że podczas pracy z OnlineFakturowanie.pl domyślne dane podczas wystawiania nowej faktury są automatycznie kopiowane z ostatnio wystawionej faktury. Jeśli więc duplikujesz starszą fakturę ze spisu wystawionych faktur, podczas wystawiania kolejnej faktury w kolejności dane zostaną automatycznie wypełnione zgodnie z ostatnio wystawioną fakturą, czyli tą, którą zduplikowano.