Rabat na pozycje faktury

OnlineFakturowanie przedstawia nowość, która pozwala użytkownikom dodawać rabaty na poszczególne pozycje faktury. Dowiedz się, jak łatwo można korzystać z tej funkcji.

Przeczytaj artykuł →

Wygląd faktury

OnlineFakturowanie.pl oferuje dwie opcje projektowania faktur, które możesz dostosować do swoich preferencji, wpływając tym samym na ogólny wygląd Twoich dokumentów.

Przeczytaj artykuł →

Serie numerów faktur i wydatków

OnlineFakturowanie.pl przedstawia nową funkcję, która umożliwia dostosowanie numeracji faktur i wydatków według własnych preferencji. Ten przewodnik krok po kroku pokaże ci, jak prawidłowo skonfigurować i korzystać z wszystkich korzyści tej funkcji.

Przeczytaj artykuł →

Duplikacja faktur

OnlineFakturowanie.pl oferuje użytkownikom z taryfą Premium funkcję duplikacji już wystawionych faktur. Ta użyteczna funkcja ułatwia proces wystawiania powtarzających się faktur i oszczędza twój czas.

Przeczytaj artykuł →

Wysyłanie faktury e-mailem

Podczas korzystania z narzędzia OnlineFakturowanie.pl możesz łatwo i szybko wystawić fakturę i natychmiast wysłać ją mailem do odbiorcy. Jakie funkcje oferuje OnlineFakturowanie związane z wysyłaniem faktur e-mailem, przeczytasz w następnym artykule.

Przeczytaj artykuł →

Jednostki miary

Nie znaleźliście na liście jednostek miary tej, której potrzebujecie? Nie musicie się martwić, pracując z OnlineFakturowanie.pl, możesz dostosować jednostki miary pozycji na fakturze zgodnie z własnymi preferencjami. W poniższym artykule dowiesz się, jak właściwie korzystać z tej funkcji i dostos...

Przeczytaj artykuł →

Pozycje faktury

OnlineFakturowanie.pl oferuje szereg funkcji, które ułatwiają naszym użytkownikom fakturowanie. Wśród nich jest prosta praca z pozycjami faktur. Możesz zapisywać pozycje faktur na liście, aktywować funkcję pomocy i korzystać z wielu innych funkcji do szybkiego i wydajnego fakturowania.

Przeczytaj artykuł →

Sortowanie i filtrowanie wystawionych faktur

OnlineFakturowanie.pl oferuje coraz więcej możliwości samodzielnego sortowania i filtrowania wystawionych faktur. Oprócz wyświetlania ich statusu wysłane - opłacone - zaległe, faktury mogą być również pobierane masowo lub filtrowane.

Przeczytaj artykuł →

Ustawienie wyświetlanych kolumn dla wystawionych faktur

W sekcji Wystawione faktury istnieje możliwość modyfikacji poszczególnych kolumn zgodnie z potrzebami użytkownika.

Przeczytaj artykuł →

Masowe pobieranie wystawionych faktur

Zapomnijcie na żmudne procesy - pobranie faktur do rozliczenia podatkowego to teraz tylko kilka kliknięć! Możliwość masowego pobierania faktur jest dostępna dla użytkowników planu PREMIUM oraz w okresie próbnym.

Przeczytaj artykuł →

Wystawienie faktury w języku obcym

Z OnlineFakturowanie.pl już żadna bariera językowa was nie zatrzyma! Wybierzcie spośród 9 języków i wystawiajcie faktury w każdy zakątek świata.

Przeczytaj artykuł →

Wystawianie faktury w innej walucie

Potrzebujesz fakturować w innej walucie? Dzięki Onlinefakturowanie.pl możesz wybrać z oferty 24 światowych walut. Fakturowanie staje się efektywne także dla Twoich zagranicznych partnerów.

Przeczytaj artykuł →

Wystawianie faktury dla konta zagranicznego

Aby wystawić fakturę, gdy płatność ma być wysłana na konto prowadzone w banku zagranicznym, konieczna jest znajomość numeru IBAN i SWIFT.

Przeczytaj artykuł →

Jak wystawić fakturę z OnlineFakturowanie.pl

OnlineFakturowanie.pl umożliwia wystawienie wszystkich podstawowych typów dokumentów. Cały proces jest bardzo szybki i łatwy.

Przeczytaj artykuł →

Pieczęć i logo

Podczas tworzenia faktur za pomocą OnlineFakturowanie masz możliwość dodania do dokumentów logo i pieczęci swojej firmy. Poniżej znajdziesz prosty przewodnik, jak poprawnie dodać logo i pieczęć.

Przeczytaj artykuł →

Różnica w fakturowaniu między płatnikiem VAT i podmiotami niebędącymi płatnikami

OnlineFakturowanie.pl rozróżnia płatników i nie płatników VAT i automatycznie zmienia formularz w zależności od opcji wybranej przez klienta podczas tworzenia faktury.

Przeczytaj artykuł →

Jak wyeksportować faktury z OnlineFakturowanie.pl do księgowości?

Jeśli potrzebujesz wysłać wiele faktur w jednym formacie lub eksportować faktury do księgowości, możesz skorzystać z funkcji masowego pobierania faktur. Wszystkie faktury, które utworzysz, można eksportować w różnych formatach, takich jak PDF lub XLSX

Przeczytaj artykuł →

Przykładowa faktura dla podmiotu niebędącego płatnikiem VAT

Wystawiając faktury z OnlineFakturowanie.pl użytkownik ma do wyboru kilka ich rodzajów. Jednym z nich jest faktura bez VAT.

Przeczytaj artykuł →

Szablon faktury: faktura z odwrotnym obciążeniem

OnlineFakturowanie.pl umożliwia wystawianie kilku rodzajów faktur, w tym Faktury z odwrotnym obciążeniem.

Przeczytaj artykuł →

Przykładowa faktura proforma

Wystawiając faktury z OnlineFakturowanie.pl użytkownik ma do wyboru kilka ich rodzajów. Jednym z nich jest faktura proforma.

Przeczytaj artykuł →