O nas

  • Cel

    OnlineFakturowanie.pl powstało w 2011 roku z jasnym celem - uproszczenia i przyspieszenia wystawiania faktur dla wszystkich małych i większych firm.

  • Pomysł

    Głównym zamiarem było stworzenie instrumentu, który będzie służył użytkownikom oraz będzie wystarczająco prosty i zrozumiały dla każdego (bo od skomplikowanych rzeczy są księgowi).

  • Rozwój

    Funkcje OnlineFakturowanie.pl. są stale rozwijane i ulepszane, aby spełniały potrzeby użytkowników i oszczędzały im jak najwięcej czasu, który można wykorzystać znacznie lepiej.

OnlineFakturowanie.pl

Zespół OnlineFakturowanie.pl

Kto dba o to, aby wystawianie faktur było szybkie i wygodne?

Obsługa klienta

Anet

Obsługa klienta

[email protected]

Główny księgowy

Míša

Główny księgowy

[email protected]

Deweloper

Tonda

Deweloper

[email protected]

Kodér

Milian

Kodér

Marketing

Míša

Marketing

[email protected]

Specjalista PPC

Václav

Specjalista PPC

proste fakturowanie

i inni przyjaciele

proste fakturowanie

OnlineFakturowanie.pl w liczbach

26 594

Ilość wszystkich naszych użytkowników

6 144

Ilość nowych użytkowników w 2023 r

80 451

Liczba faktur wydanych w tym miesiącu

Referencje

Z OnlineFakturowania korzystamy od kilku lat. W naszej firmie nie ma osoby specjalizującej się w księgowości, dlatego cenimy sobie przejrzystość, jasność i prostotę systemu. Bardzo nam to pomogło w zorientowaniu się a oprócz tego faktury wyglądają profesjonalnie i dużo lepiej niż poprzednio wystawiane. Faktury generują kody QR i posiadają wszystkie niezbędne elementy do wygodnego korzystania. Dziękujemy.

Mgr. Bc. Ivana Procházková

Używam OnlineFakturowanie od ponad 4 lat, ponieważ jest to bardzo proste, szybkie i ma wszystkie funkcje, których potrzebuję.

Petr, Marketingowy freelancer

Korzystam z OnlineFakturowania ze względu na czytelne opracowanie, wszystko jest proste i zrozumiałe już na pierwszy rzut oka, nawet dla nowych przedsiębiorców. Podoba mi się prostota i grafika. Mogę tylko polecić!

Iva

Prowadzę działalność gospodarczą od 11 lat, a od 5 lat korzystam z usług serwisu OnlineFakturowanie. W zdecydowanej większości przypadków ulżyło mojej pracy, która przez lata mnie ograniczała i nie sprawiała przyjemności. Wszystko jest naprawdę bardzo proste i zrozumiałe. Dostałam rekomendacje od znajomych i jestem bardzo zadowolona, do dziś z tego korzystam i polecam innym.

Eliška