Zapomnijcie na żmudne procesy - pobranie faktur do rozliczenia podatkowego to teraz tylko kilka kliknięć! Możliwość masowego pobierania faktur jest dostępna dla użytkowników planu PREMIUM oraz w okresie próbnym.

Pobranie faktur jest proste, czy potrzebujecie dokumentów za określony okres czy za cały poprzedni rok. Wybierzcie spośród szerokiej gamy formatów faktur oferowanych przez OnlineFakturowanie i pobierajcie swoje faktury masowo w sekcji Wystawione faktury lub Raporty.

Pobranie faktur w sekcji Wystawione faktury

Na liście wydanych faktur zaznaczcie te, których potrzebujecie, lub kliknijcie na pierwsze pole w lewym górnym rogu, aby zaznaczyć wszystkie. Następnie wystarczy kliknąć na Działania masowe i wybrać pożądaną opcję.

PL Masowe akcie

Możecie wybrać opcję pobrania wybranych faktur w formatach PDF lub XLSX (Excel). W ten sposób wasze faktury zostaną pobrane natychmiast na komputer.

 

Zestawienie wystawionych faktur

Pobranie faktur w sekcji Raporty

Jeśli chcecie filtrować faktury według różnych kryteriów, przejdźcie do sekcji Raporty. Tutaj możecie filtrować faktury według daty wystawienia, odbiorcy lub rodzaju dokumentu. Po wyfiltrowaniu wystarczy kliknąć na Pobierz faktury i wybrać pożądany format.

Onlinefakturowanie.pl umożliwia pobranie wystawionych faktur w sekcji Raporty

🤔 Macie problemy z pobieraniem faktur? Nie martwcie się i skontaktujcie się z Anetą pod adresem email s