OnlineFakturowanie.pl oferuje szereg funkcji, które ułatwiają naszym użytkownikom fakturowanie. Wśród nich jest prosta praca z pozycjami faktur. Możesz zapisywać pozycje faktur na liście, aktywować funkcję pomocy i korzystać z wielu innych funkcji do szybkiego i wydajnego fakturowania.

Sugestie dotyczące linii

Po włączeniu funkcji zaklinacza pozycji faktury, wystarczy wpisać kilka pierwszych znaków podczas wypełniania pozycji, a OnlineFakturowanie.pl zaproponuje Ci z listy pozycje o tej samej nazwie. Jeśli chcesz usunąć pozycję z listy, po prostu kliknij ikonę kosza.

Propozycja pozycji faktury

Sugestie dotyczące linii można łatwo wyłączyć i włączyć w sekcji Moje konto - Ustawienia konta.

Wyłączanie i włączanie podpowiedzi pozycji faktury
Wyłączanie i włączanie podpowiedzi pozycji faktury

Zapisanie pozycji faktury do listy

Jeśli regularnie fakturujesz określone pozycje z tą samą ceną i jednostką miary, funkcja zapisywania pozycji do listy znacznie przyspieszy i uprości fakturowanie. Pozycję można dodać szybko i łatwo za pomocą przycisku Wybierz z zapisanych pozycji.

Zapisywanie pozycji faktury

Pozycje zapisane na liście można łatwo dodać do faktury, ale można je także edytować lub usunąć z listy w dowolnym momencie.

Zapisywanie pozycji faktury

Dodawanie nowej pozycji do listy

Jeśli chcesz zapisać nową pozycję na liście, po prostu kliknij Nowa pozycja i ustaw jej opis, jednostkę miary, stawkę VAT i cenę. Po zakończeniu należy Zapisz.

Dodawanie nowego elementu do list

Inne funkcje pozycji faktury

Pozycje można duplikować, usuwać i zmieniać ich kolejność poprzez przeciąganie i upuszczanie zgodnie z własnymi preferencjami po dodaniu ich do faktury.

Praca z pozycjami faktury