Na OnlineFakturowanie.pl znajdziesz również szybkie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

1. Jak mogę przedłużyć subskrypcję OnlineFakturowanie.pl?

Subskrypcję można przedłużyć na następujące sposoby:

1. Płatność kartą kredytową

Na stronie zamówienia subskrypcji wystarczy wybrać preferowaną taryfę (np. Tarif PREMIUM) i zaznaczyć opcję "Płatność kartą kredytową" przed wysłaniem. Nastąpi przekierowanie do bramki płatności online. Po dokonaniu płatności subskrypcja zostanie odnowiona automatycznie.

2. Płatność przelewem bankowym

Na stronie zamówienia subskrypcji wystarczy wybrać preferowaną taryfę (np. Tarif PREMIUM) i przed wysłaniem wybrać opcję przelewu bankowego. Zostanie wygenerowana faktura proforma. Po pomyślnym dokonaniu płatności subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona.

2. Nie mogę otworzyć faktury PDF w programie Adobe Reader, pojawia się komunikat "nielegalna operacja wewnątrz ścieżki".

Ten błąd występuje tylko w bardzo starych wersjach programu Adobe Reader 7 i niższych. Ta wersja ma ponad 5 lat, nie jest konserwowana i stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa komputera, dlatego nie jest przez nas obsługiwana. Zdecydowanie zalecamy aktualizację do najnowszej wersji programu Adobe Reader.

3. Czy dane przechowywane w formularzu są udostępniane osobom trzecim?

Informacje wprowadzane do formularza podczas tworzenia faktury nie są nigdzie przechowywane i nie udostępniamy nikomu informacji o korzystaniu z usługi OnlineFakturowanie.pl.

4. Czy istnieje ryzyko niewłaściwego wykorzystania danych z utworzonej przeze mnie faktury?

Nie ma możliwości niewłaściwego wykorzystania danych osobowych lub firmowych, w tym jakichkolwiek innych informacji z faktury. Połączenie między Twoim komputerem a OnlineFakturowanie.pl jest zabezpieczone za pomocą szyfrowanego protokołu HTTPS, a dane wprowadzane do formularza podczas tworzenia faktury nie są nigdzie przechowywane po naszej stronie.

5. Where is the information about the entities based on the ID number retrieved from?

To retrieve the name and address of the economic entity, OnlineFakturowanie.pl uses the services of the freely accessible information system ARES (Administrative Register of Economic Entities) More information about ARES.

6. Co to jest IBAN i SWIFT i do czego służą?

IBAN (International Bank Account Number) to międzynarodowy numer rachunku bankowego. Kod SWIFT (czasami określany również jako BIC) jednoznacznie identyfikuje bank w międzynarodowych transakcjach płatniczych. Oba te kody są używane głównie do płatności do i z zagranicy.

7. Chciałbym otrzymać fakturę w innym języku niż ten, który oferujecie. Czy jest to możliwe?

Jeśli jesteś zainteresowany przetłumaczeniem samej faktury PDF na język, którego potrzebujesz, skontaktuj się z nami. Prześlemy odpowiednie dane do tłumaczenia, a następnie z przyjemnością uwzględnimy je w naszej aplikacji.

8. Zapomniałem hasła, jak mam postępować?

Możesz poprosić o odzyskanie zapomnianego hasła na stronie Odzyskiwanie zapomnianego hasła. Tutaj wystarczy podać adres e-mail konta w formularzu, a my natychmiast prześlemy instrukcje.

9. Wybrałem fakturę bez VAT. Dlaczego faktura pokazuje płatnika VAT, mimo że nim nie jestem?

Informacja "płatnik VAT" jest wyświetlana, jeśli podałeś numer VAT. Jako osoba niebędąca płatnikiem VAT nie masz obowiązku podawania numeru VAT w transakcjach biznesowych. Służy on przede wszystkim do komunikacji z urzędem skarbowym. Jeśli nie wpiszesz numeru VAT, na fakturze pojawi się informacja "VAT non-payer".