W dzisiejszych czasach, gdy każdy może korzystać z płatności online za pomocą kodu QR, telefonów komórkowych lub inteligentnych zegarków, wciąż jest wielu przedsiębiorców, którzy wystawiają swoje faktury i dokumenty podatkowe ręcznie, na przykład w Excelu.

Na rynku dostępnych jest wiele narzędzi, które działają bardzo intuicyjnie, na przykład OnlineFakturowanie.pl szybko wystawia nie tylko klasyczną fakturę dla płatników i niepłatników VAT, ale może również wystawić fakturę proforma i notę kredytową. Wszystkie dane o podmiotach są pobierane automatycznie z różnych baz danych czeskiej administracji państwowej, nie tylko z klasycznego systemu ARES. Nie musisz się więc martwić, że niektóre informacje są nieaktualne.

To narzędzie do fakturowania świętuje już 10 lat na rynku i jest używane przez ponad 90 tysięcy przedsiębiorców w Czechach, na Słowacji i w Polsce. Aby uczcić rocznicę, OnlineFakturowanie.pl przygotowała kilka nowych funkcji dla swoich stałych użytkowników, ale także dla nowych użytkowników. Teraz będzie można skorzystać z okresu próbnego do 5 tygodni z najwyższą taryfą PREMIUM, która zapewnia nie tylko nielimitowane faktury, ale także łatwą edycję.

Kolejną nowością jest specjalne wydarzenie dla wszystkich organizacji non-profit. Mogą one teraz korzystać z narzędzia OnlineFakturowanie.pl za darmo. Instrukcje, w jaki sposób organizacje non-profit mogą zarejestrować się w usłudze, można znaleźć na stronie internetowej, a wszystko można zrobić bardzo szybko w ciągu kilku minut.

Ogromną zaletą jest wsparcie InvoiceOnline, które pomaga klientom szybko rozwiązać wszystkie ich typowe i bardzo nietypowe pytania. Przykładowo, potrzebujesz wystawić fakturę ze starą stawką VAT? Żaden problem dla OnlineFakturowanie, możesz skontaktować się z pomocą techniczną przez e-mail [email protected], przez profil na Facebooku lub skorzystać z własnej encyklopedii lub bloga OnlineFakturowanie ze wszystkimi najnowszymi wiadomościami.