Premium Pakiet oferuje szereg funkcji, które możesz wypróbować w ramach darmowego okresu próbnego.

Funkcje pakietu Premium

Pakiet Premium oferuje nie tylko podstawowe funkcje, takie jak wystawianie faktur i ich wysyłanie e-mailem, ale także dodatkowe przydatne funkcjonalności, które ułatwią ci fakturowanie!

Zapisywanie wystawionych faktur

Dzięki pakietowi Premium masz możliwość zarządzania swoimi wystawionymi fakturami nawet po ich wystawieniu. W odróżnieniu od pakietu MINI, gdzie fakturę można pobrać tylko natychmiast po jej wystawieniu, w pakiecie Premium faktury zapisywane są w sekcji Wystawione faktury, a z fakturami można manipulować w dowolnym momencie.

Wystawione faktury

Edytowanie wystawionych faktur

Znalazłeś błąd w wystawionej fakturze lub musisz ją zmodyfikować? Nie musisz się martwić! Dzięki pakietowi Premium nie trzeba tworzyć faktury ponownie, wystarczy ją po prostu zmodyfikować w sekcji Wystawione faktury.

Edytuj

Wyświetlanie statusu faktur i konfiguracja kolumn

Użytkownicy pakietu Premium mogą w sekcji Wystawione faktury wyświetlać faktury według różnych kryteriów, takich jak data wystawienia, odbiorca, data zdatności do płatności i inne. Można również oznaczyć status faktury, czyli to, czy faktura jest opłacona, nieopłacona czy spóźniona. Ponadto można wysłać klientowi e-mail z podziękowaniem po opłaceniu faktury lub przypomnienie, jeśli termin płatności faktury minął. Te e-maile można wcześniej skonfigurować w sekcji Szablony e-maili.

Stan

Duplikowanie faktur

Jeśli regularnie wystawiasz faktury z tymi samymi danymi, dzięki pakietowi Premium możesz skopiować fakturę jednym kliknięciem.

Duplikat

Dzialania masowe

Faktury można masowo pobierać, oznaczać ich status lub je usuwać. Dokumenty można pobierać w formatach PDF lub XLSX.

Dzialania masowe

💡Masz pakiet Mini i chcesz przejść na pakiet Premium, aby korzystać ze wszystkich jego funkcji? Zaktualizuj swój pakiet za preferencyjną cenę! Jak dokonać zmiany pakietu z Mini na Premium znajdziesz w